Perde rayı çeşitleri - Ürünler

Goelst dizi doğru şekilde yönlendirecektir. Takmak istediğiniz perdenin kumaşı, tarzı ve türüne uygun bir ray türü seçin. Bir çalıştırma yöntemi seçin. İmkansız bir kombinasyon yoktur.

Seçiminizden bağımsız olarak, tüm Goelst perde rayları en kaliteli alüminyumdan yapılır ve en sorunsuz ve en sessiz perde kılavuz rayları ile donatılır.


Manuel olarak çalıştırılan perde rayı sistemleri

perde rayı 2102 perde rayları 4600 alüminyum perde rayı 4700 perde parçaları 2900

Manuel olarak çalışan Goelst perde rayları üç ayrı kategoride sunulur: dar perde parçaları, geniş perde parçaları ve çoklu perde parçaları.

Perdelerinizin görünümü ve ağırlığına bağlı olarak birçok dar ya da geniş perde parçası türü arasından seçim yapabilirsiniz.

Çoklu perde parçaları, tek bir birimde iki ya da üç adet paralel parça sunar. Örneğin tül ve güneşlik perdelerin birleştirilmesi için ideal bir çözüm olabilir.

 

Broşür indir Manuel olarak çalıştırılan perde rayı (dar perde parçaları)

 

Broşür indir Manuel olarak çalıştırılan perde rayı (geniş perde parçaları)

Kordon ile çalıştırılan perde rayı

perde korniş 5100 metal perde rayı 5300 Kordon ile çalıştırılan perde rayı sistemleri 5600 Kordon ile çalıştırılan perde

Kordon ile çalıştırılan perde rayları, perdelerin sorunsuz ve sessiz bir şekilde kullanılmasına olanak veren şık bir çözümdür. Raylar farklı türlerde sunulur ve hem hafif hem de ağır perdeler için uygundur. Ray sistemleri, uzmanlarımız tarafından her şekil ve alana uyacak şekilde bükülebilir.

Katlamalı perde parçaları, panel perdeler veya bölme rayları gibi özel sistemler de kordonla çalıştırılabilir.

 

Broşür indir Kordon ile çalıştırılan perde rayı

Motorlu Perde Sistemleri / elektrikli perde

Motorlu perde rayı 6200 Motorlu perde sistemleri Nice RF elektrikli perde Otomatik perde

En lüks ve pratik uygulama için ideal seçim motorlu perde sistemleri olacaktır. Elektrikli sistemler kızılötesi ışınlı ya da radyofrekanslı uzaktan kumanda ile yönetilebilir veya bir ev otomasyon sistemine bağlanabilir.

Perdelerin uzaktan kumanda ile çalıştırılması birçok avantaj sunar. Erişmesi zor olan pencerelere, yükseklere ya da tavan penceresine takılmış perdeler kolaylıkla yönetilebilir. Dahası, elektrikli perde sistemleri fazla hareketli olmayan kişiler için pratik bir çözüm sunacaktır. Son olarak, elektrikli perde ürünleri içeride insan varmışçasına siz yokken de çalışmaya devam edebilir. Bu, hırsızlığı önleme konusunda aldığınız tedbirlere iç rahatlatıcı bir eklenti olacaktır.

Cazip seçenekler arasında, manuel çalıştırmaya da izin veren bırakılabilir pilot kılavuz rayı (PRS) sistemini de içerebilir.

 

Broşür indir Motorlu Perde Sistemleri

Seperatör perde / hastane perde rayı

Seperatör perde 4100 hastane perde rayı 4100 Seperatör perde / hastane perde rayı 5100 hastane perde rayı

Goelst bölme perde rayı sistemleri özel olarak sağlık hizmetleri sektörü için tasarlanmıştır ve yıllar boyu sektör standardı olarak kullanılmıştır. Ray temel olarak hastaneler ve diğer sağlık kuruluşlarında yatakların ayrılması için kullanılır ancak işletmelerde ve hatta evlerde de ayırma amaçlı olarak uygulanabilir.

Sistem bağlanmayı önleyici talepleri karşılamak üzere bir Yük Bırakma Sistemi ile donatılabilir ve doğal olarak, bölme parçalarımız motorlu olarak da uygulanabilmektedir. IV seti, IV kancası ve perde tutucu gibi aksesuarlar da dahil edilebilir.

 

Broşür indir Seperatör perde / hastane perde rayı

Katlamalı Perde Sistemleri

Katlamalı Perde Sistemleri 7400-E Katlamalı Perde Sistemleri 7400 Katlamalı Perde Sistemleri 7800 Katlamalı Perde

İster bağımsız bir sistem olarak ister normal perdeler ile birlikte kullanılsın, katlamalı perdeler her türden kapalı alana sıcak ve tarz sahibi bir hava verir. Perdelerin dikey hareketi belirli bir manzarayı engellemek, geçenlerin meraklı bakışlarını önlemek veya bir alanı etkili bir şekilde karartmak için idealdir.

Katlamalı perdeler, aynı zamanda alandan da tasarruf etmenizi sağlar. Tipik olarak, pencere girintisine takıldıkları için duvar alanını kaplamazlar.

Goelst katlamalı perde sistemleri her türden kumaş için uygundur ve kordon veya zincir ile ya da elektrikli olarak çalıştırılabilir. Perdeler istenilen yükseklikte sabitlenebilir. Yarı otomatik şekilde de sunulabilir: tek bir kısa çekiş eylemi ile perde otomatik olarak iner.

 

Broşür indir katlamalı perde

Panel perde sistemleri

Panel track PPanel perde sistemleri Panel perde sistemleri 7330 Panel perde

Goelst’in sunduğu panel perde sistemleri sizleri yaratıcı bir şekilde düşünmeye davet eder: ister pencereleri çarpıcı bir şekilde süslemek istiyor olun, ister odayı bölmek ya da dolap alanı yaratmak, panel perdeler sizlere daima tarz sahibi ve esnek bir çözüm sunacaktır. Dahası, düz bir panel kullanmanız, sergilemek istediğiniz tüm tekstil tasarımlarını vurgulayacaktır.

Goelst panelleri serbest, tek üniteler olarak kullanılabilir veya birbirine bağlanabilir. Bağlı paneller elektrikli olarak, kordon veya çekme çubuğuyla çalıştırılabilir.

 

Broşür indir Panel perde sistemleri

Duş perdesi borusu

Duş perdesi borusu 4100 Duş perdesi borusu 5100 Duş perdesi borusu banyo perdesi borusu 4200

Sağlık hizmetleri sektörü gibi birçok sektörde, sorunsuz çalışan duş perdeleri yalnızca istenilen bir özellik olmakla kalmaz aynı zamanda güvenlik konfor ve kullanılabilirlik için gerekli görülür. Goelst duş perdesi raylarının bükülen alanları da içeren tek bir ray parçası halinde üretilmesinin nedeni de budur. Suya karşı dayanıklı bağlantı parçaları ile donatılmış olan bu sürekli alüminyum profil, duş perdelerinin yıllarca sorunsuz ve sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Bu rayın sabit bir kurulumu birlikte verilen montaj aksesuarlar ile birlikte oldukça kolaydır.

 

Broşür indir Duş perdesi borusu

Tavan penceresi (ışıklık) / sera / kış bahçesi perdesi

ışıklık / kış bahçesi perdesi ışıklık / kış bahçesi perdesi 6500 ışıklık / kış bahçesi perdesi 6700 ışıklık / kış bahçesi perdesi

Seralar, tavan pencereleri ve şeffaf çatılı diğer alanlarda özel çözümler uygulanması gerekir. Bunlara kolay ulaşılamayabilir, bu alanların şekilleri farklı olabilir ya da açıları zorlu olabilir. Ancak yine de güneş ışığını engellemek, iç sıcaklığı düzenlemek veya akustiği ayarlamak isteyebilirsiniz.

Goelst sistemleri her durumda bir çözüm sunacaktır. Goelst her şekilde ve açıda pencere için sistem geliştirebilir. Sistemler elektriklidir ve bir uzaktan kumanda ya da ev otomasyon sistemi ile çalıştırılabilir.

 

Broşür indir ışıklık / kış bahçesi perdesi

Resim asma sistemleri

Resim asma sistemleri Resim asma sistemleri Resim asma sistemleri Resim asma sistemleri

Birçok sektörde ancak daha sıklıkla evlerde duvar dekorasyonları düzenli olarak değiştirilir yeniden düzenlenir veya taşınır. Bu da genellikle duvarlarda oyuklar oluşmasına neden olur. STAS resim asma sistemleri ile çerçeve değiştirmek oldukça kolaydır. Duvarlarınız da etkilenmez.

Resim asma sistemi nötr bir resim yayı ile uyumlu kordon ve kancalardan oluşur. Ray bir duvar üzerine ya da tavana monte edilir. Ardından kordonlar raya takılır ve kancalar istenilen uzunluğa getirilecek şekilde kordon üzerinde kaydırılır. Son adım olarak istediğiniz nesneyi kancaya takarsınız. Karmaşık bir düzen planlaması ya da ölçüm süreci gerekmez, ilerledikçe sürece ayak uydurabilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. En iyi etki için, sistemlerimiz en sevdiğiniz nesneleri vurgulayacak şekilde LED ya da halojen bağlantı parçaları ile donatılabilir.

Kısaca: Resim asma sistemleri statik duvar tasarımı için sunulan nötr, şık ve esnek çözümlerdir. En iyi kısmı da: bir defa satın aldığınızda ömür boyu kullanabilmenizdir.

 

Broşür indir Resim asma sistemleri

Dalgalı sistem

Dalgalı sistem Dalgalı sistem Dalgalı sistem

Dalgalı sistem, raylı bir sistem değil, bir ray eklentisidir. Özel Dalga tekniği doğal katları bulunan güzel perdeler yaratır. Dünyanın her yerinde otellerde, yatlarda ve özel evlerde bulunabilecek lüks bir görünüm katar.

Dalga sistemleri manuel olarak, elektrikli şekilde ya da kordonla çalışan perde sistemleri ile birlikte de kullanılabilir.

 

Broşür indir Dalgalı sistem
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA